PDF çıkartılıyor. Lütfen bekleyin.

E.C.A., 250’Yİ AŞKIN BAYİSİNİ MEDİNE VE MEKKE’DE AĞIRLADI.

Geri

E.C.A., 250’Yİ AŞKIN BAYİSİNİ MEDİNE VE MEKKE’DE AĞIRLADI.

E.C.A., 250’Yİ AŞKIN BAYİSİNİ MEDİNE VE MEKKE’DE AĞIRLADI.

E.C.A. ısı grubu bayileri ilk olarak Medine-i Münevvere’ye giderek, burada Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’in kabrini ziyaret etme, Mescidi Nebevi’de ibadet etme, Uhud şehitliği, Kıbleteyn Mescidi, Hendek gibi Medine’nin tarihi ve önemli yerlerini görme fırsatı elde eden bayiler hurma bahçesinde Dr. Erkan Aydın’dan kutsal toprakların tarihi ile ilgi semineri dinlediler.

Medine’de geçirdikleri 4 günün ardından Mekke-i Mükerreme’ye seyahat eden E.C.A. bayileri, Kabe-i Muazzama’ya ulaşarak Umre ibadetlerini gerçekleştirdiler. Mekke’de 4 günü dolu dolu ibadetle geçiren katılımcılar, Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina gibi önemli bölgeleri de görme şansı yakaladılar.

Plan ve hedefler konuşuldu Elginkan Holding ve Elginkan Vakfı yönetim kurulu başkanı Gaye Akçen’in de katılımıyla toplam 450 kişi olmak üzere 250’yi aşkın bayi ile yapılan mevlit organizasyonunun ardından, gelecek dönemin kampanyaları ve planları üzerine konuşuldu. Motivasyon odaklı gerçekleştirilen buluşmada bayiler bir yandan Umre ibadetini gerçekleştirirken bir yandan da yapılan toplantıda 2022 değerlendirmesi ve 2023 strateji ve hedefleri konusunda fikir alışverişi yaptılar.

E.C.A. Mobil

Elmor Dijital