PDF çıkartılıyor. Lütfen bekleyin.

KURUMSAL

Geri

Tarihçe

Yapı sektöründe, Elginkan Topluluğu’na ait bir kuruluş olarak 1955 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Bünyemizde bulunan ve banyolarda istenilen tüm özelliklerin en ince detayına kadar düşünülerek tasarlandığı;

E.C.A. Armatür, E.C.A. Teknik Ürünler, SEREL Seramik Sağlık Gereçleri, SEREL Gömme Rezervuar, SEREL Banyo Aksesuarları ve SEREL Banyo Mobilyaları satış aşamasını gerçekleştiriyor ve satış sonrası servis hizmeti sunuyoruz.


Satış Teşkilatımız...

Bölge müdürlüklerimiz, ülke çapında 600’e yakın satış noktası ve yetkili servis tarafından, E.C.A. ve SEREL markalı ürünlerin üretiminden satış sonrası servis aşamasına kadar olan her süreci büyük bir titizlikle takip ediyor ve müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz. Sayıları gün geçtikçe artan, modern showroomlarımızda E.C.A. ve SEREL markalı ürünlerimizi tanıtıyor ve banyoları istenilen biçimde yapılandırıyoruz.

Özellikli Ürünlerimiz...

Yetkili satıcılarımız, bölge müdürlüklerimiz ve showroomlarımız da tüketicimizin zengin ürün seçenekleriyle buluşmasını sağlıyoruz. Su tasarrufu sağlayan MİX 2000 Serisi ve Su Teknolojisi ürünleri, iyon teknolojisiyle üretilen SEREL Extraclean ürünleri, enerji tasarrufu sağlayan Termostatik Radyatör Valfleri ve bunlar gibi pek çok ürünün tanıtımını ve satışını gerçekleştiriyoruz.

İlklerimiz...

1999 yılında Türkiye’de ilk su tasarruflu batarya serisi E.C.A. 
MIX2000’i pazara sunan Elginkan Topluluğu, küresel ısınma tehdidi karşısında tamamı Türk mühendisleri tarafından geliştirilen enerji ve su tasarruflu yeni ürünleriyle sadece Türkiye’de değil, dünyada da ilklere imza atmaya devam ediyor.

Elginkan Topluluğu, yakın zamanda sektöründe bir ilke daha imza atarak; standart armatürlerde dakikada 18 litre olan su tüketimini 8 litreye indirerek, yüzde 55’e varan oranda su tasarrufu sağlayan armatürlerin üretimine başladı.

Dünyada ve Avrupada muadili bulunmayan enerji ve su tasarrufunu bir araya getiren teknolojisi ile Topaz serisi armatürler de sektöründe bir ilki oluşturmaktadır. Topaz serisi bu özellikleri ile Teknoloji Ödülü finalisti olmuştur.

Fotoselli bataryalarda ise E.C.A. ; yerli üretimi gerçekleştiren ilk ve tek markadır.

Sürekli yeniliği ve gelişmeyi çalışmalarımıza yansıtıyor ve bunları firmamızın değişmez ilkeleri olarak kabul ediyoruz. Ayrıca yapı sektöründeki ilk reklam filmi, ilk satış sonrası servis uygulaması gibi pek çok ilke imza atan firmamız geliştirdiği ürünlerle de öncü olmaya devam ediyor.

E.C.A. Mobil

Elmor Dijital