E.C.A. Serel'den Pratik Alternatifler

E.C.A. Serel, minimalist çizgide tasarladığı Rita ve Sapphire serilerini tüketiciler ile buluşturdu. Dikdörtgen formlann ve yuvarlak hatlann estetik halini yansıtan seriler, entegre asma klozet, duş teknesi, tezgah üzeri veya tezgah üzeri gömme lavabolan ile banyolarda farklı bir hava oluşturuyor.
 
Serel, her iki seride de bulunan lavabolannda gömme ve tezgah üstü opsiyonları ile kullanıcıları pratik alternatiflerle buluşturuyor.
 
Rita serisindeki dikdörtgen ve Sapphire serisindeki oblong formlu lavabo tasanmlan, kullanıcılara temizlik kolaylığı sağlıyor. Rita ve Sapphire lavabolar, 60x40 santimetre ölçüleriyle tezgah ve mobilya ile kullanımda da uyum sağlayarak banyo dekorasyonunda ön plana çıkıyor. Serilerinde yer alan duş tekneleri ise banyolarda işlevselliği ve tasanmları ile dikkat çekiyor.
 
Rita Serisi, kurulanma alanlı veya sıfır zemin duş teknesi seçenekleriyle kullanıcılann beğenisini kazanırken, Sapphire Duş Teknesi ile Sapphire serisi, kullanım kolaylığı sağlıyor.
 
Rita ve Sapphire serilerinde bulunan asma klozetler ise yalnızca dört litre su ile tam temizleme fonksiyonunu yerine getiriyor. Yavaş kapanma özelliği sağlayan Serel SilentClose ve klozet üzerinden kolayca sökülüp-takılmayı sağlayan Serel EasyRelease fonksiyonlanna sahip olan klozet kapaklan, Rita ve Sapphire asma klozetler ile bir uyum sağlıyor.

444 0
322 ECA